Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 2 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 255 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 115 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Plastikas (be pet) | 4 g |
| savybės | |
| Suderinamumas | Iphone xr |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Gaminio spalva | Skaidrus |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Modelio pavadinimas | F8w909ec |
| Modelio pavadinimas | F8W909EC |