Beline 5D grūdintas stiklas 
Pendrive su SSD disko našumu
„Verbatim Dual QuickStick“ atmintinė siūlo SSD disko greitį ir našumą kompaktiškame USB korpuse. Dėl stulbinančio iki 550 MB/s skaitymo greičio ir iki 500 MB/s įrašymo greičio didelius failus galite perkelti per kelias sekundes.
Dviguba sąsaja su USB-A ir USB-C jungtimis užtikrina sklandų suderinamumą su įvairiais įrenginiais – nuo senesnių nešiojamųjų kompiuterių iki naujausių išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

Kompaktiškas, patvarus ir ilgaamžis
Sukurtas atsižvelgiant į nešiojamumą ir patvarumą, „Dual QuickStick“ yra elegantiškame metaliniame korpuse, skirtame kasdieniam naudojimui. Matmenys – 81,5 mm x 18 mm x 10,8 mm, o svoris – vos 32 g, todėl jis lengvas ir patogus nešiotis, todėl puikiai tinka kelionėms visiems, kuriems reikia greitos duomenų saugyklos kelyje.

Universalus duomenų saugojimo ir atsarginių kopijų kūrimo sprendimas
„Dual QuickStick“ – tai ne tik greitis, bet ir praktiškas sprendimas kasdieniams duomenų saugojimo poreikiams. Nesvarbu, ar perkeliate darbo dokumentus, nuotraukas ar vaizdo įrašus, šis diskas leidžia lengvai kurti svarbių failų atsargines kopijas.
Siekiant didesnio saugumo, pridedama „Nero Backup“ programinė įranga padeda bet kada sukurti visų failų, aplankų ir diskų atsargines kopijas iš nešiojamojo ar asmeninio kompiuterio. Ji taip pat leidžia suplanuoti automatines atsargines kopijas konkrečiu laiku ir dienomis, kad jos būtų atliekamos reguliariai!
* „Nero Backup“ programinė įranga suderinama tik su „Windows“ operacinėmis sistemomis.

Techninės specifikacijos |
| Prekės ženklas | Žodžiu |
| Tipas | USB atmintinė |
| Talpa | 128 GB |
| Sąsaja | USB 3.2 1 kartos |
| Formos faktorius | M.2 |
| Skaitymo greitis | Iki 550 MB/s |
| Įrašymo greitis | Iki 500 MB/s |
| Medžiaga | Cinko lydinys |
| Sistemos reikalavimai | USB-C / USB-A prievadas – taip pat suderinamas su USB 2.0. Optimaliam našumui prijunkite prie USB 3.2 Gen 1 prievado. „Windows 11“, „10“, „8“ „Mac OS X 14“ arba naujesnė versija „Android 4.0“ |
| Matmenys | 81,5 x 18 x 10,8 mm |
| Svoris | Maždaug 32 g |
| Pakuotės turinys | - „Verbatim Dual QuickStick“ USB-C/USB-A atmintinė - „Nero“ atsarginių kopijų kūrimo programinė įranga (nesuderinama su „MacOS“) - Greito paleidimo vadovas |