Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
LCD apsauginis stikliukas 3mk Hard Glass Apple iPhone 13/13 Pro
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 110 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 8 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 190 mm |
| Plastikas (be pet) | 5.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Storis | 0.3 mm |
| savybės | |
| Medžiaga | Hardglass |
| Apsaugos funkcijos | Reduction of light reflections and fingerprints; 9h hardness; secures a rounded screen; scratch protection |
| Suderinamumas | For iphone 13 pro |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Modelio pavadinimas | Hardglass |
| Modelio pavadinimas | Apple iPhone 13 Pro |