Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Rusell Hobbs druskos ir pipirų malūnėlis 23460-56, 2 vnt.
Elektrinių dviejų malūnėlių rinkinys druskai ir pipirams Klausberg KB-7574, juodi
| Gamintojas | Bialetti |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Producer | Bialetti |
| Gross weight | 1.3 kg |
| Palette Qty | 88 dalių |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Volume (m3) | 0.009792 m³ |
| Net weight | 1 kg |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Warranty | 24 mėn. |