Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Lenovo 4XW1S62315 yra bevielis prezentatorius, kuris siūlo Bluetooth ir RF ryšį su 2,4 GHz diapazonu. Jame yra trys mygtukai, leidžiantys lengvai naršyti, ir jis yra suderinamas su Windows ir Mac operacinėmis sistemomis.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Bevielis Prezentatorius |
| Prekės Ženklas | Lenovo |
| Modelis | 4XW1S62315 |
| Spalva | Juoda |
| Mygtukų Kiekis | 3 |
| Plug and Play | Taip |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Talpa | 200 mAh |
| Matmenys (P × A × G) | 140 mm × 12.6 mm × 30 mm |
| Svoris | 46 g |
Techniniai Duomenys |
|
| Bevielė Technologija | Bluetooth/RF |
| Bluetooth Versija | 5.3 |
| Dažnių Juosta | 2,4 GHz |
| Bevielio Imtuvo Sąsaja | USB |
Sistemos Reikalavimai |
|
| Windows Operacinės Sistemos | Taip |
| Mac Operacinės Sistemos | Taip |
Veikimo Sąlygos |
|
| Veikimo Temperatūra | 0 - 45 °C |