Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | Apšvietimo įjungimas / išjungimas ir pritemdymas / pašviesinimas |
| Kanalų skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC , 50 / 60 Hz |
| Maksimali suminė apkrova : |
|
| Suminė maksimali srovė : | 1.36 A |
| Įvesčių skaičius : | 1 |
| Išvesčių skaičius : | 1 |
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : |
|
| Radijo ryšio nuotolis : | < 100 m (atvira erdvė) |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 49 x 49 x 25 mm |
| Gamintojas / Markė : | MiBOXER |
| Garantija : | 2 metai |