Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
PRODUCT DESCRIPTION
| Brand Name | K-BUS |
| Model Number | BTPT-01/485.1 |
| Operating voltage | 22-30V DC |
| Current consumption | <12mA |
| Working Current | <12mA |
| Standby Power Consumption | <360mW |
| Installation | DIN rial 90*36*64mm |
| Dimension | 64mm*90mm*36mm |
| Color | White |
| Outputs | 1 channel |
| Weight | 0.1kg |