Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : |
|
| Maitinimas : | 85 ... 250 V |
| Temperatūros matavimas : | -10 °C ... 85 °C ± 0.5 °C |
| Maksimali suminė apkrova : | 3000 W |
| Suminė maksimali srovė : | 16 A |
| Įvesčių skaičius : | 1 |
| Išvesčių skaičius : | 1 |
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : |
|
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 40 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 5 % ... 90 % (be kondensacijos) |
| Svoris : | 0.1 kg (suminė) |
| Matmenys : |
|
| Garantija : | 2 metai |