Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | Fizinių mygtukų ir jungiklių valdymas |
| Mygtukų skaičius : | 1 (liečiamasis) |
| Stūmoklio judėjimo diapazonas : | 12 mm |
| Belaidė komunikacija : | Bluetooth BLE 4.2 |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Baterinis maitinimas : | 1 x 3V baterija, CR2 tipo (pridedama) |
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.05 kg |
| Matmenys : | 47 x 35 x 35 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |