Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | įrenginių įjungimas/ išjungimas |
| Kanalų skaičius : | 4 NO/NC |
| Maitinimas : |
|
| Maksimali suminė apkrova : |
|
| Suminė maksimali srovė : |
|
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : |
|
| Radijo ryšio nuotolis : | < 100 m (atvira erdvė) |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
eWeLink : |
| Korpusas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : |
|
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 70 °C |
| Svoris : | 0.1 kg |
| Matmenys : | 82 x 77 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |