Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | įrenginių įjungimas/ išjungimas |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V |
| Maksimali suminė apkrova : | 2400 W |
| Suminė maksimali srovė : | 10 A |
| Įvesčių skaičius : | 1 |
| Išvesčių skaičius : | 1 |
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | ≤ 80 % |
| Svoris : | 0.046 kg |
| Matmenys : | 88 x 40 x 25 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |