Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | Bendradarbiauja su apšvietimu - įjungimas/ išjungimas |
| Nominali įtampa : | 100 ... 240 V AC , 50 / 60 Hz |
| Didžiausia galia : | 300 W (kiekvienai išvesčiai) |
| Nominali srovė : | max. 10 A |
| Mygtukų skaičius : | 2 (liečiamasis) |
| Išvesčių skaičius : | 2 |
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas + Akrilo stiklas (pleksiglas) |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | ≤ 80 % |
| Svoris : | 0.134 kg |
| Matmenys : | 86 x 86 x 34 mm |
| Garantija : | 2 metai |