Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Sportiniai krepšiai Targus

(1)
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
24.99  €
-26 %

Sportiniai krepšiai – neatsiejamas sportininko kompanionas

Sportas naudingas mūsų sveikatai. Mes sportuojame namie, lauke, sporto klubuose. Taip pat, užsiimame įvairiomis sportinėmis veiklomis, kurios padeda mums palaikyti tinkamą fizinę formą. Tačiau, kelionė į sporto klubą ar treniruotę būtų sunkiai įsivaizduojama be patogaus ir talpaus sportinio krepšio, kuriame telpa ne tik sportinė apranga bei avalynė, bet ir sporto inventorius. Tokie krepšiai yra patogūs, talpūs ir labai funkcionalūs, o dažnai tampa ir neatsiejamais sportininkų kompanionais. Moteriški krepšiai, dažniausiai, išsiskiria ryškesniais dizainais bei spalvomis, kai, tuo tarpu, vyriški krepšiai palaiko klasikinę išvaizdą. Jie gali būti dideli, o taip pat, turėti kuprinės pavidalą. Todėl, kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamiausią krepšį pagal savo poreikius.

Į ką atsižvelgti renkantis sportinį krepšį?

Norėdami išsirinkti tinkamą ir kokybišką sportinį krepšį turėtumėte dėmesį atkreipti į kelis, labai naudingus kriterijus, kurie garantuos puikų pirkinį. Visų pirma, svarbu išsirinkti tinkamą sportinio krepšio tipą. Sportiniai krepšiai gali būti dviejų tipų: standartinis sportinis krepšys arba sportinė kuprinė. Iš esmės, sportinio krepšio tipo pasirinkimas priklauso nuo to, kokia sportine veikla užsiimsite. Jei plaukiojate baseine, jums reikalingas neperšlampantis sportinis krepšys. Jei sportuojate su asmeniniu treneriu ir papildomos įrangos su savimi nesinešiojate, sportinė kuprinė puikiai atliks savo darbą.

Labai svarbi medžiaga, iš kurios sportinis krepšys pagamintas. Poliesteris, nailonas ir oda yra dažniausiai naudojamos medžiagos, sportinių krepšių gamybai. Jos pasižymi aukšta kokybe bei patvarumu. Iš poliesterio pagaminti krepšiai yra atsparūs vandeniui, lengvai valomi. Tuo tarpu, nailoniniai sportiniai krepšiai, neturi vandeniui atsparių ypatybių, bet yra labai lengvi ir pigūs. Odiniai sportiniai krepšiai suteikia išskirtinį įvaizdį ir patvarią konstrukciją, tačiau yra brangiausi. Taip pat, galima rasti sportinių krepšių, kurie pagaminti iš vinilo, kuris yra atsparus dėmėms ir gana pigus.

Atsižvelkite į sportinio krepšio talpą. Labai svarbu, kiek daiktų krepšyje ar kuprinėje galėsite sutalpinti. Kuo daugiau sportinio inventoriaus turite, tuo didesnės talpos krepšio jums reikės. Daugumai sportininkų, 50-70 l talpos krepšiai yra tinkamiausi. Tokios talpos krepšys geba sutalpinti sportinę aprangą, sportinius batelius, vandens butelį ir kelis asmens higienos produktus. Taip pat, tokio dydžio krepšys laisvai telpa į persirengimo kambario spintelę. Tačiau, jei daug inventoriaus neturite, mažesnės talpos krepšiai puikiai atliks savo funkcijas.

Nepamirškite atkreipti dėmesio į sportinio krepšio funkcionalumą. Labai svarbu, kad sportinis krepšys būtų ne tik talpus ir patvarus, bet ir funkcionalus ir patogus. Pravartu rinktis sportinius krepšius, kurie turi skyrelius, pavyzdžiui, telefonui, taip pat, atskirą talpą sportbačiams bei nešvariems rūbams. Žinoma, labai svarbu, kad krepšio rankenos būtų patogios ir jas galėtumėte naudoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai ar įstrižai. Kuo platesnės rankenos, tuo jos bus patogesnės nešti.

Sportiniai krepšiai – gera kaina perkant internetu

Kelionė į sporto klubą ar salę bus labai patogi, jei turėsite talpų ir kokybišką sportinį krepšį. Čia rasite platų, moterims, vyrams bei vaikams skirtų, sportinių krepšių pasirinkimą, už gerą kainą. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu, patinkančius sportinius krepšius galite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Sportiniai krepšiai Targus - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-10 d. d.

4️⃣ Kiek turite prekių Sportiniai krepšiai Targus kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 1596 prekes, o kainos prasideda nuo 1.58 Eur