Atsarginė dalis Facom U.32T6GA15
  • Varlė kodas 31833100
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 31833100
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Atsarginė dalis Facom U.32T6GA15 kaina
add to cart Į krepšelį 44.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 44.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Specifikacija
  • Gamintojas Facom
  • Modelis
    U.32T6GA15
  • Svoris 1.4000
  • Modelio pavadinimas
    U.32T6GA15
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Įvertinimas 5.0 (832)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Alkotesteris Alcodetector EC3 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Išpardavimas Išpardavimas
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI
  • GamintojasMIO
  • Filmavimo raiška
  • Ekrano įstrižainė (coliais)20.0
  • Matymo kampas
  • Max. atminties kortelės dydis (GB)
  • Įvertinimas 5.0 (47)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI kaina
-7 %
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
King Tony Prailginimo antgalis Kingtony 6585-19; 3/4''; 475 mm kaina
-40 %
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Geko Kuro užpylimo pistoletas su el.skaitikliu kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
TurboWorks Degalų slėgio reguliatorius TurboWorks BLAKKIJA kaina
Geko guolio trauktuvas 3-RAM.14" GEKO PROFI (4) G02247 GEKO kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Prodig Tech Storio matuoklis GL-2+ kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuėmėjas Ellient Tools AT4105; 76 mm kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
YATO stūmoklio žiedų rinkinys kaina
-7 %
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
ZACISKACZ ZŁĄCZ KOMPRESYJNYCH ZZ-071 MASTER kaina
Nuėmėjas Sata S90626; 150 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
StarTech USB kabelis Manhattan USB- A - 0,5 m Juoda (374507)
  • GamintojasStarTech
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaB, A
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
StarTech USB kabelis Manhattan USB- A - 0,5 m Juoda (374507) kaina
USB kabelis StarTech USB-A - RS- 232 1,8 m Juodas (ICUSB2321F)
  • GamintojasStarTech
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaA, USB-A
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
USB kabelis StarTech USB-A - RS- 232 1,8 m Juodas (ICUSB2321F) kaina
USB Laidas - LINDY Anthra Line USB 2.0 Type A į C Laidas, M/M, 480Mbps, 15W, 0.5 m, Juodas
  • GamintojasLindy
  • Jungties formaC, A
  • SpalvaJuoda, Pilka
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
USB Laidas - LINDY Anthra Line USB 2.0 Type A į C Laidas, M/M, 480Mbps, 15W, 0.5 m, Juodas kaina