Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Riposo Šluota Smart Flat Mop - Šluotos ir šepečiai valymui
Riposo Šluota Smart Flat Mop
 
19,60 2-8 d. d. (68)
Riposo Šluostė Smart Flat Mop - Šluotos ir šepečiai valymui
Riposo Šluostė Smart Flat Mop
 
2,80 2-8 d. d. (15)
Riposo Šluostė Mop Refill - Šluotos ir šepečiai valymui
Riposo Šluostė Mop Refill
 
2,80 2-8 d. d. (8)
York Šepetys, su kotu - Šluotos ir šepečiai valymui
York Šepetys, su kotu
 
6,99 3-5 d. d. (7)
Leifheit Dulkių valytuvas (XL) - Šluotos ir šepečiai valymui
Leifheit Dulkių valytuvas (XL)
 
9,49 2-4 d. d. (4)
Šepetys Vileda UltraMax 1-2 Spray - Šluotos ir šepečiai valymui
Šepetys Vileda UltraMax 1-2 Spray
 
26,99 4-10 d. d. (3)
Vileda šluostė šepečiui Chenille - Šluotos ir šepečiai valymui
Vileda šluostė šepečiui Chenille
 
9,99 4-10 d. d. (3)
Riposo Šluota Hands-free cleaning mop - Šluotos ir šepečiai valymui
Riposo Šluota Hands-free cleaning mop
 
16,10 2-8 d. d. (3)
Lauko šluota FILMOP, su kotu - Šluotos ir šepečiai valymui
Lauko šluota FILMOP, su kotu
 
15,99 3-5 d. d. (2)
Leifheit Grindų šepečio kibiras ''Profi'' - Šluotos ir šepečiai valymui
Leifheit Grindų šepečio kibiras "Profi"
 
71,99 2-4 d. d. (1)
Daugiau Kitas puslapis

Šluotos ir šepečiai valymui – efektyviam namų valymui

Namų ruošos, tvarkymo darbai gali būti tikrai varginantys. Nuo dulkių valymo iki svarbiausio – grindų plovimo ir šlavimo, dėka šių darbų, mūsų namai atrodo nepriekaištingai ir jaukiai. Tačiau, norint, kad namai būtų sutvarkyti efektyviai ir greitai, naudinga turi specialius įrankius jų valymui. Vieni iš svarbiausių – šluotos ir šepečiai skirti namų valymui. Šie įrankiai skirti ne tik grindims, bet ir langams ir kitiems paviršiams efektyviai išvalyti.

Šluotos grindų šlavimui: ką būtina žinoti prieš įsigyjant?

Šluotos ir šepečiai yra neatsiejama ir būtina grindų valymo dalis. Jie padeda lengvai iššluoti ir surinkti dulkes, nešvarumus nuo grindų. Tinkamos šluotos arba šepečio pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo to, ką su ja ketinate daryti.

Jei ieškote grindų šlavimo šluotos arba šepečio, turėtumėte žinoti keletą dalykų. Visų pirma, naudinga žinoti, kad šlavimui skirti šepečiai bei šluotos gali būti gaminamos iš skirtingų medžiagų. Kadangi, grindų šlavimo šluotų pasirinkimas yra tikrai gana platus, o kiekvienas jų suteikia skirtingą šlavimo patirtį, namuose naudinga turėti kelių rūšių šluotas grindų šlavimui. Pavyzdžiui, šluotos gali būti gaminamos iš polipropileno. Jos nebraižo grindų, yra tinkamos didelės apimties šlavimui yra itin patvarios. Taip pat, jos atsparios vandeniui, įvairiems valikliams, rūgštims, o taip pat, jose nesikaupia bakterijos, grybelis, pelėsis. Grindų šlavimo šluotos gali būti gaminamos iš natūralaus kukurūzų pluošto. Jos puikiai tinka sausam grindų šlavimui, efektyviai surenka visas dulkes. Tai labai patvarios ir grindų negadinančios šluotos. Tiesa, galima rasti ir sintetinio kukurūzų pluošto šepečių, kurie puikiai tinka kilimų šlavimui. Toks šepetys yra atsparus įvairiems chemikalams ir aukštoms temperatūroms. Kietmedžio ir laminuotoms grindims – tinkamiausi nailoniniai grindų šlavimo šepečiai. Tai tvirti, tačiau gana lankstūs šepečiai, padedantis pašalinti nešvarumus ir dulkes, nepažeidžiant grindų. Grindų šlavimo šepečiai gali būti gaminami iš ašutų. Tokie šepečiai yra švelnūs grindimis, jų nebraižo, taip pat, yra gana patvarūs ir ilgaamžiai. Puikiai tinka dulkių šlavimui.

Naudinga žinoti ir šepečio arba šluotos šerelių tipą. Nesvarbu, ar šluota yra pagaminta iš natūralių ar sintetinių medžiagų, jos šereliai gali būti dviejų tipų. Vieni turi išsišakojusius galus, kurie padeda surinkti net mažiausiais dulkes ir nešvarumus nuo grindų. Tokios šluotos puikiai tinka kietmedžio grindims, lygiems, tolygiems paviršiams valyti. Teigiama, kad tokios šluotos geriausiai tinka miegamųjų, koridorių, svetainių šlavimui. Kiti šereliai, gali būti tiesūs ir neapdirbti. Tokie šepečiai tinkamiausi ten, kur labai daug nešvarumų, drėgmės. Teigiama, kad tokio tipo šepečiai tinkamiausi virtuvei, voniai, garažui valyti.

Šluotos grindų plovimui: kuri tinkamiausia?

Ieškantiems grindų plovimo šluotos, kuri efektyviai suteiktų nepriekaištingai švarias ir tviskančias grindis, prieš įsigijimą derėtų atsižvelgti į šluotos tipą. Nuo šluotos tipo priklauso tai, kaip efektyviai ir greitai galėsite išplauti namų grindis.

Tradicinėmis laikomos grindų plovimo šluotos su kutais. Šie kutai, dažniausiai gaminami iš medvilnės, puikiai sugeria drėgmę, lengvai išplauna dideles erdves. Tačiau, tokias šluotas itin sunku išdžiovinti, todėl, laikui bėgant gali imti kauptis nemalonus kvapas. Taip pat, naudinga pabrėžti ir tai, kad būna šluotų, kurių kutai yra pagaminti iš sintetinių medžiagų. Tokios šluotos sugeria mažiau vandens, greičiau džiūva. Dažniausiai, kutus turinčios plovimo šluotos rinkinyje turi kibirą su specialiu kutų išgręžimo mechanizmu, leidžiančiu efektyviai šluotą nusausinti.

Kitas grindų plovimo šluotų tipas – plokšti šepečiai su šluoste. Tai plokščia, stačiakampio formos galva ant kurios užsideda stačiakampė grindų plovimo šluostė. Šias šluostes lengva plauti skalbimo mašinoje, o taip pat, ir pakeisti naujomis. Tai puikus pasirinkimas kasdieniam grindų plovimui. Dažniausiai, tokios šluostės būna gaminamos iš mikropluošto, kuris itin greitai džiūva ir efektyviai valo paviršius.

Galima rasti ir grindų plovimo šepetį su kempine. Tai puikus pasirinkimas ne tik grindų plovimui, bet ir šveitimui, o taip pat, langams valyti. Tačiau, ant šviesių grindų, tokio tipo šepečiai gali palikti nešvarumų, purvo linijas, žymes.

Galiausiai, purškiamos grindų plovimo šluotos. Turint tokią šluotą galėsite pamiršti apie vandens kibiro tampymą sau iš paskos. Šio tipo šluotos turi specialų rezervuarą, kurį galite pripildyti vandeniu arba grindų plovimo skysčiu, o paspaudę specialią rankenėlę arba mygtuką, esamą skystį užpurkšite ant grindų. Tokios šluotos yra itin patogios ir praktiškos. Dažniausiai, jos būna plokščio šepečio tipo.

Šluotos ir šepečiai valymui – gera kaina perkant internetu

Švarūs namai, tviskančios grindys bus garantuotos, jei turėsite tinkamas ir kokybiškas šluotas bei šepečius grindų šlavimui bei plovimui. Kasdienės, paprastos ar net profesionalios – platus, įvairių šluotų ir šepečių pasirinkimas garantuotos, kad kiekvienas galės pasirinkti tinkamiausią grindų valymo įrankį savo namams. Siūlome didelį, įvairių šluotų ir šepečių pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimas šluotas ir šepečius valymui galėsite įsigyti dar pigiau.