Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
NEW
Riposo Šluostė Smart Flat Mop - Šluostės ir kempinėlės valymui
Riposo Šluostė Smart Flat Mop
 
1,88 0-1 d. d. (17)
Šluostė Vileda ViRobi Slim 150490 - Šluostės ir kempinėlės valymui
Šluostė Vileda ViRobi Slim 150490
 
11,99 1-3 d. d. (19)
Kempinė 20x10,5x6,5 cm - Šluostės ir kempinėlės valymui
Kempinė 20x10,5x6,5 cm
 
1,99 4-5 d. d. (3)
Microfiber pads HOOVER AC36 - Šluostės ir kempinėlės valymui
Microfiber pads HOOVER AC36
 
11,99 2-4 d. d. (1)
Bona Replacement Mop Renovator - Šluostės ir kempinėlės valymui
Bona Replacement Mop Renovator
 
13,99 4-7 d. d. (0)
EBMC01 Electrolux - Šluostės ir kempinėlės valymui
EBMC01 Electrolux
 
12,11 3-5 d. d. (0)
JURA Mikropluošto šluostė - Šluostės ir kempinėlės valymui
JURA Mikropluošto šluostė
 
7,99 2-4 d. d. (0)
Siemens SZ73001 - Šluostės ir kempinėlės valymui
Siemens SZ73001
 
18,99 3-5 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Šluostės ir kempinėlės valymui – priemonės tviskantiems ir švariems namams

Dulkių valymas, langų plovimas bei indų šveitimas – namų švaros darbai, kurie neretai, iš tiesų labai vargina. Tai darbai, kuriuos turime atlikti praktiškai kasdien, o neturint tam specialiai skirtų priemonių, jie ima erzinti. Vis dėl to, turint specialiai šiems darbams skirtas priemones – šluostes ir kempinėles, namai tikrai blizgės ir tviskės, o tvarkymo darbus atliksite itin greitai, nesunkiai, o svarbiausia – efektyviai.

Į ką atsižvelgti renkantis šluostes valymui?

Šluostės padeda lengvai nuvalyti dulkes, nešvarumus, gali būti skirtos langų, stiklų valymui ar net indų plovimui. Tai viena iš reikalingiausių ir praktiškiausių namų apyvokos priemonių, kurią panaudosite tiek virtuvėje, tiek valant vonios kambarį ar garažą. Tačiau, norint, kad šluostė būtų tinkama, kokybišką ir puikiai atliktų savo darbą – naudinga žinoti, kad skirtingų medžiagų šluostės suteikia skirtingus rezultatus.

Šluostės gali būti gaminamos iš mikropluošto. Šio tipo šluostės yra laikomos efektyviausiomis ir praktiškiausiomis iš visų. Valant mikropluošto šluostėmis purvas ir nešvarumai yra surenkami itin efektyviai, nenaudojant daug pastangų. Taip pat, galima rasti ir mikropluošto šluosčių, kurios yra gaminamos iš perdirbamo plastiko, todėl, jos yra laikomos draugiškomis aplinkai. Šios šluostės yra labai patvarios ir ilgaamžės, taip pat, jos nebraižo paviršių, nepalieka žymių. Dėl šios priežasties, jas galima naudoti ne tik dulkių valymui, bet ir stiklui ar langams valyti. Mikropluošto šluostės nepaliks vandens lašelių bei dryžių ant langų. Jos, taip pat, yra labai lengvai plaunamos ir itin greitai džiūva.

Šluostės gali būti medvilninės. Jos pigesnės nei mikropluošto šluostės, o taip pat, jas labai lengva prižiūrėti bei plauti. Tačiau, medvilnė nėra tokia patvari ir tvirta kaip mikropluoštas, o po daugkartinio plovimo ir ilgo naudojimo, medvilninės šluostės gali imti plyšti, dilti. Taip pat, medvilninės šluostės ne visada suteikia efektyvų valymą, kadangi, ne taip gausiai ir efektyviai surenka ir sugeria nešvarumus. Negana to, medvilninėse šluostėse yra linkusios daugintis bakterijos, grybelis, pelėsiai. Tačiau, medvilninės šluostės yra draugiškesnės aplinkai ir gali būti lengvai perdirbamos.

Galiausiai, valymo šluostės gali būti gaminamos iš kempinės. Tokios šluostės, kaip ir kempinėlės skirtos indų bei namų valymui, yra labai universalios. Jomis galima plauti indus, naudoti jas dulkėms, langams ar net grindims valyti. Šios šluostės gali sugerti daugiausiai vandens iš visų šluosčių. Jas galima plauti skalbimo mašinoje.

Šluostės ir kempinėlės valymui – draugiška kaina perkant internetu

Šluostės, kempinėlės yra vienos iš universaliausių, praktiškiausių ir pačių reikalingiausių namų švaros priemonių. Jos garantuoja, kad visos dulkės namuose bus nuvalytos, langai ir stiklai spindės be vandens žymių, o indai bus nepriekaištingai švarūs. Siūlome platų, įvairių šluosčių ir kempinėlių pasirinkimą internetu, už draugišką kainą. Akcijų metu, norimas šluostes ir kempinėles galėsite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Šluostės ir kempinėlės valymui kategorijoje šiais metais?

Šluostės ir kempinėlės valymui - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Šluostės ir kempinėlės valymui kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 83 prekes, o kainos prasideda nuo 0.70 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Šluostės ir kempinėlės valymui kategorijoje?