Šlifavimo padas Festool FastFix ST-STF D150/MJ2-FX-H-HT; 150 mm; 1 vnt.
  • Varlė kodas 22119717
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
  • Varlė kodas 22119717
  • Liko tik: 1 vnt.
add to cart Į krepšelį 50.99
Šlifavimo padas Festool FastFix ST-STF D150/MJ2-FX-H-HT; 150 mm; 1 vnt. kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Paskirtis:
Optimaliai tinka lygiems paviršiams ir siauroms briaunoms, pavyzdžiui, durų užkaitui, šlifuoti
Baldų gamyba
Dažymo / lakavimo darbai
Aukštai temperatūrai atsparus kibus lakštas užtikrina žymiai ilgesnį šlifavimo pado tarnavimo laiką
kietas modelis
temperatūrai atsparus kraštelis
labai tvirtos briaunos
skirta lygiems plotams ir siauriems kraštams
MULTI-JETSTREAM 2
Skersmuo 150.00 mm; Jungties sriegis FastFix
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-05
Pliusai: Patvarumas Efektyvumas Lengvas keitimas
Minusai: Specifinis dydis gali netikti visiems įrankiams
Specifikacija
  • Gamintojas Festool
  • Pakuotės matmenys (aukštis) cm 4.00
  • Pakuotės matmenys (ilgis) cm 21.00
  • Svoris (kg) 0.163
  • Pakuotės matmenys (plotis) cm 17.00
  • Modelio pavadinimas
    202463
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 17:33:40
Panašios prekės
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Maitinimo Prailginimo Laidas - LINDY IEC C14 į C13 Maitinimo Prailginimo Laidas, 1m, Oranžinis kaina
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Delock serijinis kabelis RS-232 Sub-D9 iš lizdo į lizdą nulinis modemas 0,5 m kaina
Plaukų džiovintuvas CECOTEC Džiovintuvas IoniCare 5300 Maxi Aura
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Plaukų džiovintuvas CECOTEC Džiovintuvas IoniCare 5300 Maxi Aura kaina
-14 %
USB Kabelis - LINDY Anthra Line USB 2.0 Type C į Micro-B Laidas, M/M, 2.5W, 480Mbps, 1 m, Juodas
  • Pristatymas į namus 17 d. d.
USB Kabelis - LINDY Anthra Line USB 2.0 Type C į Micro-B Laidas, M/M, 2.5W, 480Mbps, 1 m, Juodas kaina
Kampas BODO 3FL GALA AUDINYS B
  • Ilgis (mm)
  • Aukštis (mm)
  • Pristatymas į namus 70 d. d.
Kampas BODO 3FL GALA AUDINYS B kaina
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Magnetinis lipdukas šaldytuvui kaina
Noiseblocker Multiframe S-Series M12-PS korpuso ventiliatorius- 120mm PWM
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Noiseblocker Multiframe S-Series M12-PS korpuso ventiliatorius- 120mm PWM kaina