Glob (GLOB-SLW-10019- P320)
  • Varlė kodas 9913958
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Glob (GLOB-SLW-10019- P320)
  • Varlė kodas 9913958
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Glob (GLOB-SLW-10019- P320) kaina
add to cart Į krepšelį 38.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 38.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Lakštinių grūdų granulės 320 100 x 100 x 19mm (GLOB-SLW- 10019- P320)
Aprašymas:
Metalo paviršių dengimas
Metalo paviršių dengimas
Metalo paviršių šlifavimo smėlio srove
Miško smėlis
techniniai duomenys:
Grindys: abrazyvinė drobė
Grūdų tipas: brangus elektrokorundas
plotis: 100mm
Skersmuo: 100mm
Vidinė anga: 19mm
leidžiamieji apsisukimai: 6000 aps / min
Montavimas: 19 mm kaištis
Granuliacija: 320
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-04-29
Minusai: Dėl cilindrinio formos gali būti sunkiau pasiekti sunkiai prieinamas vietas
Specifikacija
  • Gamintojas Glob
  • Modelis
    GLOB-SLW-10019-P320
  • Modelio pavadinimas
    GLOB-SLW-10019-P320
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokiam šlifavimo darbui tinka šis lakštinis šlifuoklis?
Šis lakštinis šlifavimo įrankis su 320 granuliuote tinka galutiniam lyginimui ir poliravimui. Jis specialiai sukurtas plokštiems paviršiams, pavyzdžiui, metalo ar medžio ruošiniams. Abrazyvinė drobė leidžia pasiekti lygų apdirbimą. Produktas montuojamas ant 19 mm kaiščio ir skirtas naudoti su atitinkamomis mašinomis.
2. Su kokiu įrankiu galima montuoti šį abrazyvinį lakštelį?
Šis lakštinis šlifuoklis montuojamas ant įrankio su 19 mm kaiščiu. Jis suderinamas su GLOB SYSTEM GS04 ir GS05 rankiniais šlifuokliais. Įrenginys leidžia atlikti lygintuvą ir galutinį apdirbimą. Maksimalus leistinas sukimosi greitis yra iki 6000 apsisukimų per minutę, užtikrinantis saugų ir efektyvų naudojimą.
3. Kokia yra šio lakštelio granuliuotė ir kam ji naudojama?
4. Kokios yra šio šlifavimo įrankio fizinės dimensijos?
Šlifavimo lakšto matmenys yra 100 mm pločio ir 100 mm skersmens, o storis – 19 mm. Šis kvadratinis formatas yra patogus dirbant su plokščiais paviršiais. Standartiniai matmenys užtikrina gerą suderinamumą su daugeliu rankinių lygintuvų. Vidinis skylės skersmuo yra 19 mm, o tai atitinka dažniausiai naudojamą kaiščio dydį.
5. Iš kokios medžiagos pagamintas šis grūdelių lakštelis?
Panašios prekės
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Pro DVX ProDVX | Floor stand | FS-10 | 15 " | Maximum weight (capacity) 1.5kg | Juodas kaina
Laikrodis Storm Tuscany Gold (Ekspozicinė prekė)
  • GamintojasStorm
  • TipasMoteriški
  • Korpuso forma
  • Korpusas
  • Stikliukas
  • Atsparumas vandeniui
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Laikrodis Storm Tuscany Gold (Ekspozicinė prekė) kaina
Shure Beta 52A mikrofonas būgnams
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Shure Beta 52A mikrofonas būgnams kaina
Vulcan džemperis
  • GamintojasVulcan
  • Dydis, , , , ,
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 7-14 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Vulcan džemperis kaina
Trefl Dėlionė 600 vnt. - Tigras
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Trefl Dėlionė 600 vnt. - Tigras kaina
-17 %
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Exo Terra Hagen kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Archyvavimo dėžė LEITZ, sudedama, A5, 160 x 220 x 282 mm, juoda kaina