EPM ZN 100mm akių einis - E-561-1100
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
EPM ZN 100mm akių einis - E-561-1100 kaina
add to cart Į krepšelį 12.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 12.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Viršus šepetys ZN 100mm - E -561-1100
Skersmuo: 100mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-03-12
Puodelio šepetys ZN 100mm - E-561-1100 yra patogus ir kokybiškas produktas, tinkamas naudoti EPM sistemos valymui. Galimas trūkumas - šepetys gali būti per didelis tam tikriems puodelių dydžiams.
Minusai: Galimas trūkumas - šepetys gali būti per didelis tam tikriems puodelių dydžiams
Specifikacija
  • Gamintojas epm
  • Modelis
    E-561-1100
  • Modelio pavadinimas
    E-561-1100
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
EPM ZN 100mm apytakos kampo šepetys - E -561-5100 kaina
EPM Lipnus šepetys, 85mm ZN - E -561-2085 kaina
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Geko švitrinis popierius 125 mm Velcro diskui (K00013) kaina
Geko juostelės diskas 115mm P40 (G00300) kaina
Geko Šlifuoklio diskas 200x20x16mm G60 (10) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Virdulys Alessi (9093 W)
  • GamintojasAlessi
  • Galingumas (W)
  • Talpa (L)
  • Korpuso medžiaga,
  • SpalvaBalta
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Virdulys Alessi (9093 W) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (17)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Blun Reach LCD apsauginis stikliukas 9H Xiaomi Redmi 6A kaina
  • Pristatymas į namus 7 d. d.
Mini riedlentė Nils Extreme Rainbow Electrostyle kaina
-23 %