Fibro šlifavimo lapelis PFERD FS 125-22 CO-COOL50
  • Varlė kodas 8746442
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 8746442
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Fibro šlifavimo lapelis PFERD FS 125-22 CO-COOL50 kaina
add to cart Į krepšelį 3.86
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 3.86
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
  • Skirtas šiukščiam kietų medžiagų šlifavimui
  • Didelis pašalinimo greitis, apsauga nuo užsikimšimo
  • Aukštos kokybės abrazyvai, ilgas tarnavimo laikas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-05
Šis šlifavimo lapelis pasižymi dideliu efektyvumu ir ilgaamžiškumu. Maksimalus apsisukimų skaičius 12200 aps./min. leidžia greitai ir kokybiškai atlikti darbus. 125 mm skersmuo ir 22 mm vidinės skylės skersmuo užtikrina universalumą. Grūdo dydis 50 puikiai tinka vidutinio grublėtumo paviršiams.
Pliusai: Didelis efektyvumas Ilgaamžiškumas Universalumas
Minusai: Gali būti per šiurkštus smulkiems darbams
Specifikacija
  • Gamintojas Pferd
  • Modelis
    Pferd
  • Medžiaga Ten
  • Dydis 50
  • Modelio pavadinimas
    FS125-22
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Šlifavimo diskas PFERD CDR VRW 50 A 180 kaina
Šlifavimo diskas PFERD CD VRW 50 A 180 kaina
Šlifavimo diskas PFERD CDR VRH 75 A100 G kaina
Rankinis šepetys PFERD HBU 50 STD 0,35 kaina
Fibro šlifavimo lapelis PFERD FS 125-22 A-COOL220 kaina
Šlifavimo diskelis PFERD CD 75 CO-COOL 80 kaina
Šlifavimo ritinėlis PFERD F 3010/6 A120 kaina
Šlifavimo diskas PFERD CDR 75 CO-COOL 120 kaina
Šlifavimo diskas PFERD CDR VRH 50 A 240 F kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Šlifavimo diskas PFERD CDFR 50 Victograin-Cool 36 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Bazinė baterija Hydroland kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Verschiedene METZ CONNECT E-DAT modulis Cat.6 mova 8(8) kaina
Bahco Bimetalinė karūna 46mm kaina
LOGILINK CA1006 LOGILINK - Toslink kabelis, 1m
  • GamintojasLogiLink
  • TipasKabeliai
  • Kabelio ilgis (m)
  • Female jungtis
  • Male jungtis
  • SkirtaAudio
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
LOGILINK CA1006 LOGILINK - Toslink kabelis, 1m kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Inline Spiral Wrap kabelio spiralinis apvyniojimas, 10 m ilgio, 12 mm skersmens, skaidrus baltas kaina
Efb Elektronik EFB Patchcord S/FTP, Cat.6A, LSZH, Cat.7, 30m (MK7001.30W)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Efb Elektronik EFB Patchcord S/FTP, Cat.6A, LSZH, Cat.7, 30m (MK7001.30W) kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Krautuvas MicroBattery Beskeveldris automobilio adapteris (MBXUN- 90W- DC001) kaina