Festool Deimantinis diskas DIA HARD-D130 Standard
  • Varlė kodas 42004130
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • Festool Deimantinis diskas DIA HARD-D130 Standard video
Atgal Pirmyn
  • Varlė kodas 42004130
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Festool Deimantinis diskas DIA HARD-D130 Standard kaina
ar
add to cart Į krepšelį 136.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 136.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Frezavimo diskas DIA Hard-D130-ST mašinai RG 130 su 5 mm aukščio deimantiniais segmentais tinka mažesniems kieto apdirbamojo paviršiaus plotams. Dėl aukštos kokybės medžiagų naudojimo ir segmentų aukščio šis frezavimo diskas pasižymi dideliu patvarumu.
Patogus disko keitimas, vos keliais rankos judesiais
Greitas labai kietų apdirbamųjų paviršių nufrezavimas – tai užtikrina 5 mm aukščio deimantiniai segmentai
Pirmarūšės medžiagos ir segmentų aukštis užtikrina didelį patvarumą
Paskirtis:
Kietam senam betonui, epoksidinėms dervoms ant kieto pagrindo, dangoms ir dažams ant betono
Skersmuo 130.00 mm; Vidinio diametro skersmuo 25.00/22.20 mm; Aktyvus paviršius 2300 mm²; Segmento aukštis 5 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-02-12
Festool Deimantinis diskas DIA HARD-D130 Standard yra labai patvarus ir efektyvus įrankis.
Minusai: Gali būti šiek tiek brangesnis nei kiti panašūs diskai
Specifikacija
  • Gamintojas Festool
  • Pakuotės matmenys (aukštis) cm 3.00
  • Pakuotės matmenys (ilgis) cm 13.50
  • Svoris (kg) 0.500
  • Pakuotės matmenys (plotis) cm 13.00
  • Modelio pavadinimas
    499972
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Deimantinis šlifavimo diskas Festool DIA ABRASIVE-D130-ST kaina
Bosch Deimant.pjov.diskas Pipe Cut Wheel 230x22.23
Bosch Deimant.pjov.diskas Pipe Cut Wheel 230x22.23 kaina
Festool Pjovimo diskų rinkinys KSB-SORT/3 W 168x1,8 kaina
Festool Pjovimo diskas LAMINATE/HPL HW 190x2,6 FF TF54
  • GamintojasFestool
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • Liko tik: 5+ vnt.
Festool Pjovimo diskas LAMINATE/HPL HW 190x2,6 FF TF54 kaina
Deimantinis pjovimo diskas Festool DIA4; 160x2,2x20 mm
  • Tipas
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Deimantinis pjovimo diskas Festool DIA4; 160x2,2x20 mm kaina
-2 %
Bosch Deimant.pjov.diskas * Universal 150 mm 10vnt
  • GamintojasBosch
  • Tipas
  • Skersmuo (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaSidabrinė
Bosch Deimant.pjov.diskas * Universal 150 mm 10vnt kaina
Pjovimo diskas laminatui Festool HW 575977; 254x30 mm; Z80
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Pjovimo diskas laminatui Festool HW 575977; 254x30 mm; Z80 kaina
Festool Pjovimo diskų rinkinys KSB-SORT/3 W 160x2,2
  • Liko tik: 1 vnt.
Festool Pjovimo diskų rinkinys KSB-SORT/3 W 160x2,2 kaina
Festool Pjovimo diskų rinkinys KSB-SORT/3 W 160x1,8 kaina
-27 %