Deimantinis šlifavimo diskas Festool DIA STONE-D130 PREMIUM
  • Varlė kodas 42004668
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • Deimantinis šlifavimo diskas Festool DIA STONE-D130 PREMIUM video
Atgal Pirmyn
  • Varlė kodas 42004668
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Deimantinis šlifavimo diskas Festool DIA STONE-D130 PREMIUM kaina
ar
add to cart Į krepšelį 269.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 269.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Frezavimo diskas DIA Stone Premium - D130 mašinai RG 130 su 7 mm aukščio deimantiniais segmentais gerai tinka labai kietoms medžiagoms ant kieto apdirbamojo paviršiaus. Dėl aukštos kokybės medžiagų naudojimo ir segmentų aukščio šis diskas pasižymi labai dideliu patvarumu.
Patogus disko keitimas, vos keliais rankos judesiais
Greitas labai kietų apdirbamųjų paviršių (kietesnių kaip B35) nufrezavimas
Pirmarūšės medžiagos ir segmentų aukštis užtikrina labai didelį patvarumą
Paskirtis:
Labai kietoms medžiagoms ir kietam betonui (kietesniam už B35)
Labai kietoms medžiagoms ir kietam (≥ B35) betonui
Skersmuo 130.00 mm; Vidinio diametro skersmuo 25.00/22.20 mm; Aktyvus paviršius 2560 mm²; Segmento aukštis 7 mm
Specifikacija
  • Gamintojas Festool
  • Pakuotės matmenys (aukštis) cm 3.00
  • Pakuotės matmenys (ilgis) cm 14.50
  • Svoris (kg) 0.614
  • Pakuotės matmenys (plotis) cm 16.00
  • Modelio pavadinimas
    769166
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Festool Deimantinis diskas DIA ABRASIVE-D130 kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Deimantinis pjovimo diskas Bosch 2608603243; 230x22,23 mm; 10 vnt. kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Deimantinis šlifavimo diskas Festool DIA HARD-D80; Ø80 mm kaina
Deimantinis šlifavimo diskas Festool DIA HARD-RG 80; Ø80 mm kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Deimantinis diskas Festool DIA HARD-D130 Premium kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Festool Pjovimo diskų rinkinys KSB-SORT/3 W/A 216x2,3 kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
Festool Pjovimo diskų rinkinys KSB-SORT/3 W/A 260x2,5 kaina
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Deim. dis. „SAMEDIA“ GX20 400 x 60 mm kaina