Bosch Starlock AVZ90RT10 1 vnt.
  • Varlė kodas 22843825
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 22843825
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Bosch Starlock AVZ90RT10 1 vnt. kaina
add to cart Į krepšelį 25.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 25.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Bosch 2 608 900 043. Kiekis pakuotėje: 1 vnt. Plotis: 90 mm, Aukštis: 85 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-02-14
Bosch Starlock AVZ90RT10 yra labai patogi ir efektyvi prekė.
Minusai: Galima būtų pagerinti antgalio tvirtinimo mechanizmą.
Specifikacija
  • Gamintojas Bosch
  • Modelis
  • Spalva Juoda; Pilka
  • Medžiaga Mediena
  • Tipas Įrankio priedas
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Bosch Starlock AVZ32RT10 1 vnt. kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Richmann KERAMINIS ŠLIFAVIMO DISKAS 200 x 20 x 32 95A60K kaina
Richmann KERAMINIS ŠLIFAVIMO DISKAS 200 x 20 x 32 99A60K kaina
Richmann KERAMINIS ŠLIFAVIMO DISKAS 200 x 20 x 32 Raudonas 99A60K kaina
Deim. dis. „SAMEDIA“ KVX 125x22/1,5 mm kaina
Šlifavimo ritinėlis PFERD FR-WS 12520 M14 CO-COOL 120 kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Stanley Stenlis Vielas. šepetys taurė 100 mm, M14 kaina
Deim. šlif.lėkšt. „SAMEDIA" STS125x22 mm kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Šlifavimo ritinėlis PFERD FR-WS 12520 M14 CO-COOL 60 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
„Warioware“: „Susiburkime“ – „Nintendo Switch“. kaina
-2 %
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
CableMod PRO ModMesh RT ASUS/Seasonic/Phanteks Cable Kits – juodos spalvos/mėlynos spalvos kaina
-14 %
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Juosta Leitz (51140084) kaina
Vinilinė plokštelė Focus – Mother Focus
  • Autorius
  • Žanras
  • Leidimo metai1975
  • LeidėjasUK
  • Plokštelės būklė
  • Voko būklė
  • Pristatymas į namus 0-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Vinilinė plokštelė Focus – Mother Focus kaina
Palaidinė Figl
  • Pristatymas į namus 10-11 d. d.
Palaidinė Figl kaina
-15 %