Bosch Folijos šlif. disk. kompl EX.150mm G80/120/180
  • Varlė kodas 44576371
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 44576371
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Bosch Folijos šlif. disk. kompl EX.150mm G80/120/180 kaina
add to cart Į krepšelį 20.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 20.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Ilgas įvairių medžiagų šlifavimas
Patvarumas ir jokių gręžimo žymių dėl „Bosch“ keramikos technologijos
Folijos pagrindas užtikrina efektyvų medžiagos pašalinimą ir aukštos kokybės apdailą
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-10-25
Pliusai: Lengvai keičiami diskai Ilgaamžiškumas Efektyvus paviršiaus apdorojimas
Minusai: Gali būti ribotas pasirinkimas skirtingų grūdėtumų
Specifikacija
  • Gamintojas Bosch
  • Modelis
  • Mpn 2.608.902.448
  • Svoris 0,40000
  • Modelio pavadinimas
    B2608902448
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Bosch Guminis šlif.diskas D 150 minkštas kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Richmann Lipnus šlifavimo popierius P100 225 mm kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
Šlifavimo diskas PFERD PNL 125-22,23mm A280 kaina
Stanley Suktos vielos šepetys taurė 95 mm, M14 kaina
Šepetys su koteliu PFERD RBU 8015/6 SiC 180 0,90SG kaina
Samedia Šlifavimo padas HSP 90x55 mm BK-120 kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Richmann KERAMINIS ŠLIFAVIMO DISKAS GALANDIMUI 200x8x32 Juodas 98C60K kaina
Šlifavimo diskas PFERD PNZ 125x22,23mm A100 kaina
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
Šlifavimo popierius Richmann C2920; 225 mm; P40; 5 vnt. kaina
Richmann Lipnus šlifavimo popierius P150 225 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
AW-Tools AWTOOLS DEIMANTINIS DISKAS 125×22,2 / TURBO
  • GamintojasAW-Tools
  • Tipas
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
AW-Tools AWTOOLS DEIMANTINIS DISKAS 125×22,2 / TURBO kaina
Dior Spring Top Coat 1vnt
  • GamintojasDior
  • Talpa (ml)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 9-12 d. d.
Dior Spring Top Coat 1vnt kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Power Walker Nepertraukiamo maitinimo šaltinis - PowerWalker VI 3000 RLP 3 kVA 2700 W Juodas kaina
Viking termo drabužis
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Viking termo drabužis kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
MicroConnect SC-SC dvipusis daugiamodis adapteris (FISCSC) kaina
Philips PY21W 12V 21W 2ks
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Philips PY21W 12V 21W 2ks kaina