partnertele Dviračio raktų rinkinys Multitool FSBRK-010
  • Varlė kodas 43656293
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 43656293
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
partnertele Dviračio raktų rinkinys Multitool FSBRK-010 kaina
add to cart Į krepšelį 6.48
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 6.48
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Daugiafunkcis dviračio įrankis *Plokštelinis atsuktuvas *Kryžminis atsuktuvas *Šešiakampis raktas: 2/2,5/3/4/5/6 mm *Prailginimas: 8 mm *Veržliaraktis: 9 mm, 10 mm, 12 mm, 13 mm, 15 mm *Stipinų raktas: 12/13/14GE FSBRK-010 yra universalus daugiafunkcis įrankis, kuriame yra visi būtini veržliarakčiai ir atsuktuvai, reikalingi pagrindiniam dviračių remontui. Dėl kompaktiško dizaino jis puikiai tinka dviratininkams, norintiems būti pasiruošusiems nedideliems gedimams kelyje. Rinkinio sudėtis: ● Plokščias atsuktuvas – tiksliam reguliavimui. ● Kryžminis atsuktuvas – kryžminiams varžtams. ● Šešiakampiai raktai: 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm – idealiai tinka stabdžių ir pavarų perjungiklių reguliavimui. ● Prailginimas: 8 mm – suteikia lengvesnę prieigą prie sunkiai pasiekiamų varžtų. ● Veržliarakčiai: 9 mm, 10 mm, 12 mm, 13 mm, 15 mm – naudingi įvairiems dviračių reguliavimui. ● Stipinų raktas: 12/13/14 GE – stipinų įtempimui ir ratų reguliavimui. Kompaktiškas ir praktiškas įrankis. Dėl sulankstomos konstrukcijos šį įrankį lengva laikyti ir transportuoti, o patvari konstrukcija užtikrina ilgalaikį patikimumą. Specifikacijos: ● Modelis: FSBRK-010 ● Tipas: Daugiafunkcis dviračių įrankis ● Turinys: ○ Plokščias atsuktuvas ○ Kryžminis atsuktuvas ○ Šešiakampiai raktai: 2/2,5/3/4/5/6 mm ○ Prailginimo strypas: 8 mm ○ Veržliarakčiai: 9/10/12/13/15 mm ○ Stipinų raktas: 12/13/14 GE. FSBRK-010 yra būtinas dviratininkų įrankis, suteikiantis greitą ir lengvą prieigą prie būtiniausių įrankių dviračių remontui kelyje.