Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Matmenys | |
| A | 70 mm |
| B | 35 mm |
| C | 69 mm |
| D | 18 mm |
| E | 29 mm |
| F | 81 mm |
| Techninės charakteristikos | |
| Pasukimo kampas | 90° |
| Sukimo momentas | < 1 Nm (DN 15–32); < 2,1–2,3 Nm (DN 40–50) |
| Pratekėjimas | < 0,2% nuo Kvs esant 100 kPa |
| Maks. darbinis slėgis | 1.0 MPa (10 bar) |
| Maks. diferencinis slėgis | 100 kPa (1 bar) |
| Darbinė temperatūra | Min. 5 °C / Maks. 110 °C (trumpalaikė iki 120 °C) |
| Aplinkos temperatūra | Min. 5 °C / Maks. 60 °C |
| Sriegių standartas | Rp – vidinis sriegis, G – išorinis sriegis |
| Darbinė terpė | Vanduo – glikolio mišinys maks. 50%; etanolio mišinys maks. 30% |
| Medžiagos | |
| Vožtuvo korpusas | Žalvaris EN 12165 CW617N |
| Vidinis dangtelis | PPS kompozitas |
| Išorinis dangtelis | DN 15–32 aliuminis; DN 40–50 kompozitas |
| Slydiklis / velenas | Žalvaris EN 12165 CW617N |
| Sandarinimas | EPDM |
| Veleno sandarinimas | Dvi O formos tarpinės |