Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Syta Micha kramtukas yra natūralus, funkcionalus šunų kramtomasis skanėstas, sukurtas skatinti sveiką odą ir kailį. Jis padeda užkirsti kelią dantų akmenų susidarymui ir jų atsinaujinimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Sezoninė pasiūla | Būti aktyviems su savo augintiniu, pavasarį, vasarą |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Papildomos savybės | Plaukai ir oda, Dantų priežiūra |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Veislės dydis | Maža veislė 5 - 10 kg, Vidutinė veislė 10 - 25 kg, Didelė veislė 25 - 45 kg |
| Kategorija | Šunims |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Pagrindinis skonis | Žuvis |
| Skanėsto tipas | Funkcionalus, Natūralus, Kramtomi, kaulai |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Augintinio specifiniai poreikiai | Riebus kailis, Dantų akmenų susidarymo prevencija |
| Veislės dydis | Visų dydžių (2 - 80kg) |
| Be sojos | Taip |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Augintinio maisto skonis | Morka, Jautienos oda, Lašiša |
| Dozavimo forma | Kieta |
| Augintinio gyvenimo etapas | Subrendęs |
| Be glitimo | Taip |
| Sveikatos poveikis | Oda ir kailis |
| Be konservantų | Taip |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
Maistinė informacija |
|
| Baltymai | 90% |
| Žaliųjų pelenų | 0.9% |
| Riebalų kiekis | 2.8% |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
|---|---|
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …