Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Harder rich in rabbit M yra 100g šunų skanėstas, tinkantis bet kurios veislės ir dydžio šunims, skatinantis švarius dantis ir gaivų kvapą. Jis be glitimo, be cukraus ir skirtas suaugusiems šunims, su pagrindiniu triušienos skoniu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Sveikatos poveikis | Švarūs dantys, gaivus kvapas |
| Šunų maisto skonis | Triušis |
| Specialūs poreikiai | Dantų akmenų prevencija |
| Veislės dydis | Visi dydžiai (2 - 80kg) |
| Svoris | 100 g |
| Be glitimo | Taip |
| Dydžio vertė | M |
| Be cukraus | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Gyvūno gyvenimo etapas | Suaugęs |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Skanėsto tipas | Kramtukai, kaulai, dantų, natūralus |
| Papildomos ypatybės | Bendra sveikata, dantų |
| Kategorija | Skanėstas |
| Be konservantų | Ne |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Be sojos | Taip |
| Pagrindinis skonis | Triušis |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Veislės dydis | Vidutinė veislė 10 - 25 kg |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …