Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šis šunų skanėstas yra kietos dozavimo formos, supakuotas į maišelį, sveriantis 100g, tinkantis vidutinio dydžio šunims ir mažoms veislėms.
Techniniai duomenys:
Savybės |
|
|---|---|
| Be sojos | Taip |
| Šuns veislė | Visos vidutinio dydžio šunų veislės, Mažos šunų veislės |
| Be glitimo | Taip |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Dozavimo forma | Kieta |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Specifiniai gyvūnų poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Svoris | 100 g |
| Be konservantų | Taip |
| Papildomos savybės | Mokymui, Monoproteinas, Bendra sveikata, Be vištienos, Be grūdų |
| Pagrindinis skonis | Aviena |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Skanėsto tipas | Kramtomas, Dietinis, Hipoalerginis, Mokymui |
| Veislės dydis | Maža veislė 5 - 10 kg, Vidutinė veislė 10 - 25 kg |
| Sezoninė pasiūla | Veikla su jūsų augintiniu, Pavasaris |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Kategorija | Šunims |
Maistinė informacija |
|
| Baltymai | 35% |
| Žaliavos skaidulos | 1% |
| Žaliava pelenai | 3.2% |
| Riebalų kiekis | 6% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …