Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Premium klasės šunų kramtomasis skanėstas, pagamintas iš kiaulienos, turtingas baltymų ir skonio. Tinka suaugusiems šunims, siūlomas 500 g pakuotėje, idealiai tinkančioje vidutinėms ir didelėms veislėms.
Savybės |
|
|---|---|
| Naminių gyvūnų amžiaus etapas | Suaugęs |
| Naminių gyvūnų maisto skonis | Kiauliena |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Šunų veislė | Visos vidutinių ir didelių šunų veislės |
| Be sojos | Taip |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Veislės dydis | Vidutiniai ir dideli (11-44 kg) |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Sveikatos poveikis | Švarūs dantys, gaivus kvapas |
| Specifiniai naminių gyvūnų poreikiai | Apnašų mažinimas ir prevencija |
| Be glitimo | Taip |
| Svoris | 2 x 250 g |
| Be cukraus | Taip |
| Be konservantų | Duomenų nėra |
| Skanėsto tipas | Natūralus, kramtomas, kaulai |
| Sezoninė pasiūla | Pavasaris |
| Papildomos savybės | Bendra sveikata, dantų |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Be dirbtinių spalvų | Duomenų nėra |
| Kategorija | Šunims |
| Pagrindinis skonis | Kiauliena |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Naminių gyvūnų amžius | Suaugęs |
| Veislės dydis | Didelė veislė 25 - 45 kg, vidutinė veislė 10 - 25 kg |
Mitybos faktai |
|
| Baltymai | 30% |
| Drėgmės kiekis | 18% |
| Riebalų kiekis | 26% |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 25% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …