Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
MACED mazgotos kaulas yra natūralus dantų priežiūros ir kramtomas skanėstas, tinkantis visų veislių ir dydžių šunims (2-80 kg). Jis efektyviai valo dantis, gaivina kvapą ir užkerta kelią apnašų susidarymui.
Savybės |
|
|---|---|
| Be glitimo | Taip |
| Be sojos | Taip |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Šuns veislė | Bet kokia veislė |
| Veislės dydis | Kiekvienas dydis (2 - 80 kg) |
| Dozavimo forma | Kieta |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Sveikatos poveikis | Valo dantis, gaivina kvapą |
| Svoris | 500 g |
| Naminių gyvūnų amžiaus etapas | Suaugęs |
| Naminių gyvūnų specifiniai poreikiai | Apnašų susidarymo prevencija |
| Naminių gyvūnų maisto skonis | Jautiena |
| Be konservantų | Ne |
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Skanėsto tipas | Mokymui, Natūralus, Kramtomas, Dantų priežiūrai |
| Kategorija | Šunims |
| Papildomos savybės | Dantų priežiūra, Bendra sveikata, Mokymas |
| Pagrindinis skonis | Jautiena |
Mitybos faktai |
|
| Drėgmės kiekis | 20% |
| Baltymai | 60% |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 2% |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 0.2% |
| Riebalų kiekis | 1.5% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …