Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dantų juostelės vidutinio dydžio šunims, skirtos dantų higienai. Pakuotėje yra 15 juostelių.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Šuns veislė | Visos vidutinio dydžio veislės |
| Pagrindinis skonis | Daržovės |
| Produkto kategorija | Užkandis |
| Be sojos | Ne |
| Užkandžio tipas | Dantų, Kramtomas |
| Papildomos ypatybės | Dantų, Be glitimo |
| Be glitimo | Taip |
| Svoris | 352,5 g |
| Svorio diapazonas | 201 g - 499 g |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Kiekis | 15 |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Augintinio specifiniai poreikiai | Apnašų prevencija |
| Kategorija | Šunims |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Veislės dydis | Vidutinė veislė (10 - 25 kg) |
Mitybos faktai |
|
| Bruto skaidulos | 1,3% |
| Riebalų kiekis | 0,9% |
| Bruto pelenai | 1,8% |
| Baltymai | 19% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …