Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Dantų enzimų juostelės mažiems šunims, pagamintos su jautienos skoniu, yra kramtomos ir be grūdų. Jos padeda sumažinti apnašų susidarymą ir tinka suaugusiems visų mažų veislių šunims.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Papildomos Ypatybės | Dantų, Be grūdų, Bendras sveikatingumas, Be vištienos, Be glitimo |
| Veislės Dydis | Maža veislė 5 - 10 kg |
| Skanėsto Tipas | Kramtomas, Dantų |
| Svorio Diapazonas | 0 g - 200 g |
| Veterinarinė Klasifikacija | Kramtomi produktai, Skanėstas |
| Pagrindinis Skonis | Jautiena |
| Produkto Kategorija | Skanėstas |
| Kategorija | Šunims |
| Augintinio Amžius | Suaugęs |
| Šunų Veislė | Visos mažų šunų veislės |
| Be Sojos | Taip |
| Augintinio Specifiniai Poreikiai | Dantys, Apnašų susidarymo mažinimas, Apnašų ir jų atsinaujinimo prevencija |
| Be Cukraus | Taip |
| Svoris | 100 g |
| Pakuotės Tipas | Pakuotė |
| Dozavimo Forma | Kieta |
| Be Dirbtinių Spalvų | Taip |
| Be Glitimo | Taip |
Saugos Įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. |
Mitybos Faktai |
|
| Bruto Skaidulos | 1% |
| Riebalų Kiekis | 2% |
| Baltymai | 83.3% |
| Bruto Pelenai | 2.6% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …