Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
500 g pakuotė MACED Avienos Šašlykas Kramtomas šunų skanėstų, pagaminta iš aukštos kokybės avienos, užtikrina skanų ir maistingą užkandį.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Skanėsto tipas | Natūralus, kramtomas |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Pagrindinis skonis | Aviena |
| Kategorija | Šunims |
| Veislės dydis | 2 - 80 kg |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Svoris | 500 g |
| Be glitimo | Taip |
| Be sojos | Taip |
| Augintinio gyvenimo etapas | Suaugęs |
Maistinė informacija |
|
| Riebalų kiekis | 1.5% |
| Drėgmės kiekis | 21% |
| Baltymų kiekis | 60% |
| Bruto skaidulos | 0.2% |
| Bruto pelenai | 2% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …