Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
MACED antis, triušis ir aviena juostelės – sveikas skanėstas suaugusiems šunims, nepriklausomai nuo veislės, užtikrinantis bendrą sveikatos naudą.
Techninės specifikacijos: Baltymų kiekis: 46%, Žaliųjų skaidulų kiekis: 0,2%, Žaliųjų pelenų kiekis: 2%, Drėgmės kiekis: 21%, Riebalų kiekis: 1,5%
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Be sojos | Taip |
| Šunų veislė | Bet kokia veislė |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Veislės dydis | Bet kokio dydžio (2 - 80 kg) |
| Be glitimo | Taip |
| Naminių gyvūnų gyvenimo etapas | Suaugęs |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Naminių gyvūnų maisto skonis | Antis, Triušis, Aviena |
| Be cukraus | Ne |
| Specifiniai naminių gyvūnų poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Svoris | 500 g |
| Be konservantų | Ne |
| Naminių gyvūnų amžius | Suaugęs |
| Pagrindinis skonis | Antis, Aviena, Triušis |
| Kategorija | Šunims |
| Papildomos savybės | Mokymui, Bendra sveikata |
| Skanėsto tipas | Hipoalerginis, Mokymui, Natūralus, Kramtomas |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Veislės dydis | Tinkami visoms veislėms |
Maistinė informacija |
|
| Baltymai | 46% |
| Žaliųjų skaidulų | 0.2% |
| Žaliųjų pelenų | 2% |
| Drėgmės kiekis | 21% |
| Riebalų kiekis | 1.5% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …