Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
AZANKI kaulas su vabzdžiais ir kokosu yra hipoalerginis, be glitimo šunų skanėstas, tinkantis mažoms ir vidutinėms veislėms. Jis palaiko dantų sveikatą ir neturi dirbtinių spalvų, cukrų bei konservantų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Skanėsto tipas | Hipoalerginis, Kramtomi, kaulai, Natūralus, Kramtomas, Dantų |
| Veislės dydis | Maža veislė 5 - 10 kg, Vidutinė veislė 10 - 25 kg |
| Kategorija | Šunims |
| Serija | AZANKI |
| Be glitimo | Taip |
| Papildomos ypatybės | Be grūdų, Maisto hipersensitivumas, Be vištienos, Be glitimo, Dantų, Virškinimo palaikymas, Mokymas |
| Produkto kategorija | Kaulas |
| Be cukraus | Taip |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Be sojos | Taip |
| Specifiniai gyvūnų poreikiai | Apnašų susidarymo prevencija ir apnašų atsinaujinimo mažinimas |
| Pakuotės tipas | Header card |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Be konservantų | Taip |
| Pagrindinis skonis | Vabzdžiai |
| Svoris | 55 g |
| Šunų veislė | Visos mažų ir vidutinių veislių šunys |
Saugumo Įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. |
Mitybos Faktai |
|
| Riebalų kiekis | 1.7% |
| Bruto skaidulos | 1.3% |
| Bruto pelenai | 2.2% |
| Baltymai | 91.2% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …