Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Hipoalerginis šunų skanėstas, pagamintas iš elnio odos, tinkamas mažoms veislėms. Be grūdų, be glitimo ir be cukraus, su dantų priežiūros nauda, padeda sumažinti apnašų susidarymą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Papildomos Ypatybės | Be grūdų, Maisto hipersensyvumas, Virškinimo palaikymas, Be vištienos, Be glitimo, Dantų, Mokymui |
| Be Cukraus | Taip |
| Šunų Veislė | Visos mažų šunų veislės, Mažos šunų veislės |
| Be Sojų | Taip |
| Be Konservantų | Taip |
| Augintinio Amžius | Suaugęs |
| Pakuotės Tipas | Viršutinė kortelė |
| Be Dirbtinių Spalvų | Taip |
| Pagrindinis Skonis | Elnio |
| Augintinio Specifinės Reikmės | Apnašų susidarymo sumažinimas, Apnašų vystymosi prevencija ir pakartotinio apnašų susidarymo prevencija |
| Produkto Kategorija | Kaulas |
| Svoris | 28 g |
| Skanėsto Tipas | Hipoalerginis, Dantų, Kramtomas, Kaulai, Natūralus, Kramtomasis |
| Kategorija | Šunims |
| Svorio Intervalas | 0 g - 200 g |
| Serija | AZANKI |
| Veislės Dydis | Maža veislė 5 - 10 kg |
Saugumo Įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |
Maistinė Informacija |
|
| Riebalų Kiekis | 2.4% |
| Baltymų Kiekis | 91.5% |
| Bruto Pluoštai | 1% |
| Bruto Pelenai | 2.1% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …