Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Hipoalerginė formulė, tinkama šunims, turintiems maisto jautrumą. Be grūdų receptas, pagamintas su aviena kaip pagrindiniu ingredientu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Pakavimo tipas | Pakuotė |
| Be sojos | Taip |
| Svoris | 60 g |
| Be cukraus | Taip |
| Gyvūno specifiniai poreikiai | Maisto alergija, Nėra specifinių poreikių |
| Šunų veislė | Visos mažų šunų veislės |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be glitimo | Taip |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5 - 10 kg |
| Serija | ANIMONDA Mėsos Gabaliukai |
| Kategorija | Šunims |
| Skanėsto tipas | Hipoalerginis, Mokymui, Natūralus |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Papildomos ypatybės | Be grūdų, Monoproteinas, Bendra sveikata, Alergija, Be vištienos |
| Pagrindinis skonis | Avižos |
Saugumo įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo., Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje., Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. |
Mitybos faktai |
|
| Bruto skaidulos | 1.5% |
| Bruto pelenai | 14.3% |
| Riebalų kiekis | 29% |
| Baltymų kiekis | 32% |
| Drėgmės kiekis | 25% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …