Magnetinis rašiklis
USAMS Active Touch Pen US-ZB254

Aktyvus lietimui jautrus rašiklis USAMS US-ZB254 magnetinis rašiklis naudojamas tikslesniam piešimui ant jutiklinių ekranų. Su šiuo rašikliu galėsite tiksliai piešti ir apdoroti grafiką.

USAMS US-ZB254 rašiklis turi pakreipimo slėgio jautrumo jutiklį, kuris matuoja pasvirimo kampą ir slėgį. Jutiklio naudojimas ir labai plonas antgalis garantuoja aukštą darbo tikslumą ir įvairių linijų nubrėžimą pagal vartotojo lūkesčius. Jį galima pakreipti įvairiais kampais, kad piešimo efektas būtų toks pat natūralus, kaip ir pieštuku ant popieriaus lapo.
Prietaisas tiekiamas su keičiamu rašiklio antgaliu.
Prietaisas palaiko delno atmetimo funkciją – jums nebereikia jaudintis dėl trikdžių, kuriuos sukelia netyčia palietus ranką ar ranką. Nepaisydami prisilietimo galėsite laisvai naudoti rašiklį maksimaliai tiksliai, nesirūpindami dėl rankos padėties.

Rašiklis aprūpintas talpia 130 mAH baterija, kuri leidžia nepertraukiamai veikti devynias valandas. Išmanusis automatinis jungiklis nustato neveiklumą ir automatiškai išjungia įrenginį po 5 minučių, taupydamas energiją vėlesniam naudojimui.
Prietaisas, suporuotas su iPad planšetiniu kompiuteriu, įkraunamas belaidžiu būdu, magnetiniu būdu jį padėjus ant planšetinio kompiuterio. Akumuliatoriaus būseną itin lengvai galima stebėti iPad ekrane – tereikia pažiūrėti į akumuliatoriaus valdiklį. Akumuliatoriaus lygio ekranas rodo akumuliatoriaus būseną realiu laiku.
Suderinamumas su iPad įrenginiais (reikia iOS 12.2 ar naujesnės versijos):
- iPad mini (6 karta)
- iPad Air (4 kartos)
- iPad Air (5 kartos)
- iPad Pro 11" (1 karta)
- iPad Pro 11" (2 kartos)
- iPad Pro 11" (3 kartos)
- iPad Pro 11" (4 kartos)
- iPad Pro 12,9" (3 kartos)
- iPad Pro 12,9" (4 kartos)
- iPad Pro 12,9" (5 kartos)
– 12,9 colio iPad Pro (6 karta)

Techniniai duomenys
| Medžiaga | ABS |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Nusileidimas | Belaidis |
| Belaidžio įkrovimo galia | 0,5W |
| Antgalio skersmuo | 1,5 mm |
| Antgalio medžiaga | POM |
| Rašiklio ilgis | 167 mm |
| rašiklio skersmuo | 9 mm |
| Svarstyklės | apie 13g |
| Darbo laikas | maždaug 9 valandas |
| Įkrovimo laikas | maždaug 90 minučių |
| Baterijos talpa | 130 mAh |
| Komplekte yra | 1x magnetinis rašiklis 1x atsarginis antgalis |