Remax Active planšetinio kompiuterio rašiklis
Rašykite ir pieškite planšetiniame kompiuteryje nesijaudindami dėl trukdžių. „Remax Active“ rašiklis užtikrina sklandų veikimą ir leidžia patogiai remtis ranka į ekraną. Dėl magnetinio dizaino galite jį pritvirtinti prie planšetinio kompiuterio, o USB-C prievadas palengvina įkrovimą. Darbo laikas siekia iki 10 val., tad plunksną sėkmingai galėsite neštis į universitetą ar darbą. Įrenginys suderinamas su visais iPad, pagamintais 2018–2022 m.

Patvari baterija
Ar nerimaujate, kad rašiklis staiga atsisakys jums tarnauti? Nebūk! „Remax Active“ komplektuojamas su 130 mAh talpos baterija, kuri leidžia nepertraukiamai naudoti apie 8,5-10 h. USB-C prievadas palengvina įkrovimą, o maždaug po 1 h gaminys bus paruoštas tolesniam darbui.

Patogus ir tikslus darbas
Rašykite ir pieškite kaip ant popieriaus lapo! „Remax Active“ rašiklis naudoja anti-false touch technologiją, kuri nustoja reaguoti į rankos prisilietimą, kai rašiklis aptinkamas ekrane – todėl galite patogiai priglausti jį prie ekrano ir nesijaudinti, kad netyčia išeisite iš programos. Be to, integruotas jutiklis yra atsakingas už tikslų rašiklio veikimą ir leidžia patogiai piešti iš skirtingų kampų.

Magnetinis dizainas
Kitas „Remax Active“ privalumas yra jo magnetinė konstrukcija. Taip jį lengva laikyti, tereikia uždėti rašiklį ant planšetinio kompiuterio. Dėl to visada galite jį turėti po ranka, nesijaudindami, kad jį prarasite.

| Gamintojas | Remax |
|---|
| Modelis | AXT10-T |
|---|
| Suderinamumas | 2018–2022 m. pagaminti iPad |
|---|
| Spalva | baltas |
|---|
| Baterijos talpa | 130 mAh |
|---|
| Darbo laikas | 8,5-10 val |
|---|
| Įkrovimo laikas | 1 val |
|---|
| Įkrovimo prievadas | USB-C |
|---|
| Įėjimo įtampa | 5 V / 200 mA |
|---|
| Svoris | 12,4 g |
|---|
| Matmenys | 170 x 90 mm |
|---|