„Smooth Writing 2 Baseus Stylus Lite“ su LED indikatoriumi (baltas)
Patogiai rašykite ir pieškite planšetiniame kompiuteryje su „Baseus Stylus Lite“. Rašiklis naudoja delno atmetimo technologiją, todėl galite jį naudoti nesijaudindami, kad netyčia išjungsite programą. Be to, magnetinis dizainas leidžia jį lengvai laikyti, o ilgai veikianti baterija užtikrina ilgą veikimo laiką. Taip pat rasite įkrovimo laidą ir atsarginį antgalį. Be to, LED indikatorius informuos apie akumuliatoriaus lygį.

Tikslumas
„Baseus Stylus Lite“ išsiskiria dideliu tikslumu ir išskirtinai stipriu signalu – tai pasiekiama dėl POM variu dengto antgalio. Dėl to galite mėgautis puikiu judesių atkūrimu bet kokiu kampu. Be to, planšetė automatiškai atpažįsta rašiklio veiksmą. Šiuo atveju ji nustoja reaguoti į rankos prisilietimą, todėl galite laisvai piešti ir rašyti, nesijaudindami, kad netyčia ką nors perjungsite ar išjungsite.

Patogus įkrovimas
Produktas turi USB-C prievadą, skirtą greitam energijos papildymui. Vienas įkrovimas garantuoja iki 10 valandų naudojimo arba 12 mėnesių budėjimo laiko. LED indikatorius suteiks informacijos apie įkrovimo būseną. Mėlyna lemputė rodo, kad rašiklis įjungtas, o mėlynai mirksintis indikatorius rodo, kad akumuliatorius išsikrauna. Raudona spalva rodo, kad kraunama, o balta – kad įkrovimas baigtas.

Patvarus, apgalvotas dizainas
„Baseus Stylus Lite“ gamybai buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Rašiklio šerdis padengta variu, kuris užtikrina stabilų ir patikimą veikimą be vėlavimų. Jis išsiskiria savo patvarumu, yra itin lengvas ir apdailintas malonia liesti, neslystančia medžiaga. Tai reiškia neprilygstamą komfortą, todėl galite jį laisvai naudoti daugelį valandų. Be to, magnetinis dizainas leidžia pritvirtinti rašiklį prie planšetinio kompiuterio, kad jį būtų patogu laikyti – visada galėsite jį turėti po ranka.
Rinkinyje
- rašiklis
- atsarginis arbatpinigis (aktyvus)
- USB-A–USB-C įkrovimo laidas
| Gamintojas | Baseus |
|---|
| Produkto kodas | P80015802213-02 |
|---|
| Spalva | balta |
|---|
| Medžiaga | aliuminio lydinys, varis, POM |
|---|
| Baterijos talpa | 130 mAh |
|---|
| Darbo laikas | apie 10 val. |
|---|
| Darbo laikas budėjimo režime | maždaug 12 mėnesių |
|---|
| Svoris | apie 14,4 g |
|---|
| Matmenys | 165,2 x 9,1 mm |
|---|
| Suderinamumas | „iPad“ (pro, air3, pro3, air4, pro4, mini 5, air 5, 6, pro 6, 7, 8, 9, 10) |
|---|