Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 223.00 mm |
| Gross height (mm) | 22.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 62.50 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 12 mėn. |
![]() |
Šiai prekei taikoma "Door to door" garantinio serviso paslauga. Jums patogiu metu ir patogioje vietoje! NEMOKAMAI pasiimsime sugedusį prietaisą iš ten, kur esate Jūs (iš namų, darbo vietos, mokymosi ar gydymosi įstaigos ir pan.) ir NEMOKAMAI grąžinsime/pristatysime sutaisytą. * - yra papildomų sąlygų Kuršių Nerijos gyventojams: taikomas kelto mokestis už kiekvieną kurjerio atvykimą (17,38€ be PVM). Daugiau informacijos: ČIA |