Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.143 kg |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.67 g |
| Tare weight (kg) | 0.043 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6993 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | For Laptop |
| Gamintojo prekės serija | Precision Pen 2 |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 12 mėn. |
| Kitos savybės | For Lenovo laptops only; Two short-cut buttons |
| Producer | Lenovo |
![]() |
Šiai prekei taikoma "Door to door" garantinio serviso paslauga. Jums patogiu metu ir patogioje vietoje! NEMOKAMAI pasiimsime sugedusį prietaisą iš ten, kur esate Jūs (iš namų, darbo vietos, mokymosi ar gydymosi įstaigos ir pan.) ir NEMOKAMAI grąžinsime/pristatysime sutaisytą. * - yra papildomų sąlygų Kuršių Nerijos gyventojams: taikomas kelto mokestis už kiekvieną kurjerio atvykimą (17,38€ be PVM). Daugiau informacijos: ČIA |
TOP susijusios paieškos