Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
HP Įkraunamas MPP 2.0 Pasviręs Pieštukas, sukurtas nešiojamiesiems kompiuteriams, užtikrina tikslią ir patogią rašymo patirtį.
Savybės |
|
|---|---|
| Mygtukų skaičius | 2 |
| Įrenginio suderinamumas | Nešiojamas kompiuteris |
| Baterijos veikimo laikas | 1 mėnuo |
| Prekės suderinamumas | HP |
| Prekės spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 9,5 mm |
| Svoris | 10 g |
| Plotis | 149,5 mm |
| Gylis | 9,5 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 90 g |
| Pakuotės plotis | 215 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pakuotės aukštis | 28 mm |
| Pakuotės gylis | 92 mm |
|
|
|
TOP susijusios paieškos