Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Įrenginio suderinamumas | Knyginis kompiuteris |
| Modelio suderinamumas | Dell |
| Produkto spalva | Juoda |
| Suderinamumas | Inspiron 13 5378, 13 5379, 13 7378, 15 5578, 15 5579, 15 7579, 7373 2-in-1, 7573 2-in-1\nlatitude 3189, 5175 2-in-1, 5285 2-in-1, 5289 2-in-1, 5290 2-in-1, 7275, 7285 2-in-1, 7389 2-in-1, 7390 2-in-1\nvenue 10, 8\nxps 12, 13 9365, 15 9575 |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Slėgio lygiai | 4096 |
| Baterijos tipas | Aaaa |
| Baterijos veikimo trukmė | 12 mėnesis(iai) |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 19,5 g |
| Plotis | 9,8 mm |
| Ilgis | 9,8 mm |
| Aukštis | 151 mm |
| Modelio pavadinimas | DELL-PN579X |