Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Įrenginio suderinamumas | Knyginis kompiuteris |
| Modelio suderinamumas | Dell |
| Produkto spalva | Juoda |
| Suderinamumas | Inspiron 7590/ 7390 2-in-1 |
| Slėgio lygiai | 1024 |
| Baterijos tipas | Aaaa |
| Baterijos veikimo trukmė | 18 mėnesis(iai) |
| Mygtukų kiekis | 2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 18 g |
| Plotis | 9,5 mm |
| Aukštis | 138 mm |
| Modelio pavadinimas | DELL-PN350M-BK |