Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Asus |
| Bendras gylis (mm) | 22 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 181 mm |
| Bendras svoris | 0,15 kg |
| Bendras plotis (mm) | 73 mm |
| Grynasis svoris | 0,05 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 90,00 g |
| Plastikas (be PET) | 10,00 g |
| Tūris (m3) | 0,000290686 m³ |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Asus |
| Paletės kiekis | 432 dalių |
| TI svoris (kg) | 0,002 kg |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Taros svoris (kg) | 0,1 kg |
| Garantija | 24 mėn. |