Sifonas McAlpine DN32 chromas (HC14WM32)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Sifonas McAlpine DN32 chromas (HC14WM32) kaina
add to cart Į krepšelį 18.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 18.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Prijungimas su skalbyklės arba indaplovės oro vožtuvu (HC14WM32)
išskridimo: 32mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-03-13
Pliusai: Estetiškai patrauklus chromuotas paviršius Lengvas montavimas Ilgaamžiškumas
Minusai: Gali būti sudėtinga valyti chromuotą paviršių nuo kalkių nuosėdų
Specifikacija
  • Gamintojas Mcalpine
  • Modelis
    HC14WM32
  • Modelio pavadinimas
    HC14WM32
Panašios prekės
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
LogiLink Prisijungti | Patch kabelis | CP1037U
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
LogiLink Prisijungti | Patch kabelis | CP1037U kaina
AV adapteris MicroConnect Jack 2.5mm - Jack 3.5mm juoda (AUDASM)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
AV adapteris MicroConnect Jack 2.5mm - Jack 3.5mm juoda (AUDASM) kaina