„Triton“ (RAC-UP-150-A1)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
„Triton“ (RAC-UP-150-A1)
rating 4.5
„Triton“ (RAC-UP-150-A1) kaina
add to cart Į krepšelį 26.99
„Triton“ (RAC-UP-150-A1) kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
„Triton“ (RAC-UP-150-A1) kaina
add to cart Į krepšelį 26.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
- Aukšta kokybė\n- Lengva naudoti
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-11-18
Minusai: Gali būti šiek tiek sunkesnis nei kai kurie kiti modeliai
Specifikacija
  • Gamintojas Triton
  • Modelis
    RAC-UP-150-A1
  • Plotis Nėra duomenų
  • Aukštis Nėra duomenų
  • Gylis 150 mm
  • U vietų skaičius 1
  • Maks. krūvis 15 kg
  • Produkto tipas Lentynos
  • Medžiaga Metalas
  • Prekės ženklas Triton
  • Modelio pavadinimas
    RAC-UP-150-A1
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
TRITON ORG. CABLE 1U 5 Juodas RINGS (RAB-VP-X16-A1) kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Triton 19" lentyna 1U 250mm plastikinis juodas kaina
-3 %
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
LANBERG sulankstomas laikiklis sieninis laikiklis 19 colių 4U 497x400/240 juodas kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Lanberg 19" 2U 360mm rutulinės spintelės stalčius kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Triton 120 mm ventiliatorius (RAX-CH-X06-X9) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
Triton M6 50 varžtų, poveržlių, fiksuojamųjų veržlių rinkinys Sidabrinis kaina
-12 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
TRITON RAFT PERF 1U/250 MAX 40KG (RAB-UP-250-A1) kaina
TRITON 19" įrišimo skydelis 1U, 6x įrišimo kabliukas 70x27 mm, juodas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Triton 19" 1U perforuota lentyna, D250mm, maks. 20kg, šviesiai pilka kaina
-9 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Vulcan fleece džemperis
  • GamintojasVulcan
  • Medžiaga
  • Dydis, , , ,
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 7-14 d. d.
Vulcan fleece džemperis kaina
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Dermalogica Intensive Moisture Valiklis, 295 ml kaina
Lipdukas ant durų D7 kaina
  • Pristatymas į namus 7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Aqua Speed Šlepetės Aquaspeed Panama kaina
  • Įvertinimas 4.9 (16)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
STEINEL XLED Home 2 Sensorinis prožektorius (antracito) kaina
-5 %
Belaidės TWS ausinės Trust Nika Compact Bluetooth, Žalios, 23906
  • Pristatymas į namus 8 d. d.
Belaidės TWS ausinės Trust Nika Compact Bluetooth, Žalios, 23906 kaina
Kampinė sodo sofa iš palečių su pagalvėlėmis, impregnuota eglė
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Kampinė sodo sofa iš palečių su pagalvėlėmis, impregnuota eglė kaina
-21 %