Spinta Digitus pakabinamas 10" 12U (DN-10-SET-3)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 17 has video
rating 4.5
Spinta Digitus pakabinamas 10" 12U (DN-10-SET-3) kaina
ar
add to cart Į krepšelį 339.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 339.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
DIGITUS® 254 mm (10") tinklo rinkinys yra idealus universalus sprendimas kuriant kompaktišką tinklą, pavyzdžiui, namuose ar mažuose biuruose. Puikiai suderinti DIGITUS® komponentai garantuoja visišką naudojimąsi struktūrizuotais IT kabeliais.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-02
Digitus spinta 10 "12U (DN-10-SET-3) yra patogi ir funkcionali spinta, kuri turi daug privalumų.
Minusai: Vienintelis trūkumas yra tai, kad spinta gali būti šiek tiek brangi.
Specifikacija
  • Gamintojas Digitus
  • Modelis
    DN-10-SET-3
  • Spalva Pilka
  • Medžiaga stiklas
  • Stelažo aukščio vienetai 12 U
  • Ral spalvos kodas RAL 7035
  • Tipas Stovo priedai
  • Modelio pavadinimas
    DN-10-SET-3
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-10 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
12U Sieninė tinklo spinta, 39.37cm gylio, rakinamos stiklinės durys, serverių stelažas kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Racktel RL-6815SR 15U 600x800 stelažas surinkimui kaina
Eaton 111701 CS korpusas 600x800x300mm IP66 su montavimo plokšte CS-68/300 111701 kaina
Eti Polam 001102137 Metalinis korpusas 800x800x250mm IP66 su ETIBOX GT plokšte 80-80-25 001102137 kaina
Eti Polam 001102138 Metalinis korpusas 800x800x300mm IP66 su ETIBOX GT plokšte 80-80-30 001102138 kaina